A101 14 Mart 2019 Kataloğu!.

Mart ayının ikinci kataloğu ile tekrar müşterileri ile buluşmaya hazırlanan A101 yeni kataloğunda yine sürprizler ile geliyor. İlk sayfasını yine elektronik ürünler ile doldurmuş olan A101 14 Mart 2019‘un diğer sayfalarında ise yine ilginizi çekebilecek nevresim takımlarından dolaplara kadar bir çok ürün mevcut.

  • HI LEVEL UYDU ALICILI LED TV

39″ boyutu ve uygun fiyatı ile kataloğun zirvesinde bulunan bu televizyon 1.199TL gibi bir fiyat ile evlerinize girmeye hazırlanıyor. Vestel güvencesi ve servis hizmetleri ile anlaşılan Hi Level televizyon 1x Scart, 1x HDMI ve 1 adet USB girişi bulunuyor. Standart ev kullanımı için tercih edilebilir olan bu televizyon gördüğümüz kadarıyla pek bir özelliği yok. Daha önce kataloglarda bulunan televizyonlar ile kıyasladığımızda çok düşük segmentlerde bile kalabilir. Artı olarak görebileceğimiz pek bir özelliği bulunmuyor. A101 14 Mart kataloğunun olmazsa olmazları arasında yer alacak bir ürün değil.

  • SAMSUNG AKILLI CEP TELEFONU

A101 veya diğer aktüel ürün firmalarından alınan telefonların düşük segmentte olduğunu defalarca kez söyledik. İşte onlardan birisi ile yine karşı karşıyayız. Düşük özelliklerde, kendini açmakta zorlanacak olan 1GB Ram ile son sürüm bir işletim sistemini çalıştırmaya çalışacak ve 6″ ekranı ile size sarj sorunları çıkaracağını düşündüğümüz bir telefon. Yinede biliyoruzki bu telefonu fiyatından dolayı almak isteyecek binlerce müşterisi var a101’in.

Geçtiğimiz haftalarda defalarca gelen Honor cep telefonları fiyatları normalde çok uygun olmasına rağmen eleştirildi. Sadece markası samsung olduğu için bu ürüne sıcak bakılacaksa biz zaten hiç bir şey demeyiz kataloğu ekler çekiliriz.

Sürekli güncel kalmaya çalışıyoruz, ama bunu yapmak çok zor. Eklenecek olan diğer katalogları incelemek ve kataloglar hakkında fikirlerinizi belirterek bu konuda bize yardımcı olabilirsiniz. A101 Aktüel, size en iyi hizmeti sunmak için yavaş yavaş hazırlanıyor. Biraz daha sabırlı olalım.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!