A101 14 Şubat 2019 Kataloğu Yayınlandı

A101 Aktüel son zamanların en iyi reklam anlayışlarından birini sergiliyor. Kullanıcı potansiyelinin yüksekliğini kullanarak daha geniş kitlelere ulaşma amacındaki misyonunu şu ana kadar gayet iyi uyguluyor şayet bu şekilde devamını getirebilirse çokta uzun zaman geçmeden Türkiye’nin en iyi marketi olabilir.

Bugün aklınızdan geçirdiğiniz şu gelsede alsam dediğiniz herşeyin ertesi gün marketinizde bulunması kesinlikle güzel bir artıdır. Aklınıza gelen canınızın istediği herşeyi yanıbaşınızda bakkal yakınlığında bulabilmek herkesin hakkı isteği olan bir durumdur. A101 14 Şubat 2019 Kataloğutamda bu düşünce yapısı ile hazırlanmış.

Sizlere bu kataloğun ilk sayfasından kesinlikle işinize yarayacak ürünleri sıralayacak ve tanıtacağız. Oldukça kaliteli bir marka olan Marie Clarie  Bayan Pamuklu Panço tekstil kumaş ve dikim kalitesi olarak öncü bir firmadır. Bu tarz ürünleri 21.95 TL gibi bir fiyata yanıbaşınızda bulabilmek gerçekten sevindirici bir haber ayrıca Bayan Dantelli Atlet gibi birçok bayan iç çamaşırı ürünü listeye girmeyi başarmış.

Bayan Dantelli Boxer adet fiyatı 4.95 TL gibi çok güzel bir fiyata A101 marketlerde alıcısını bekliyor. Belkide bu haftanın en önemli ve göz alıcı ürünü KİWİ Filtre Kahve Makinesi  olacak gibi gözüküyor. Sabahları kahve içmeden ayılamıyorum diyor iseniz bu ürün tam size göre 89.90 TL gibi bir fiyata sahip olan 1.5 LİTRE gibi bir sıvı kapasitesi var ayrıca bu tarz ürünlerde çok sesli çalışma gibi bir handikap olabiliyor ama bu ürün oldukça sessiz çalışması ile yine göz dolduruyor.

Sabahları erken kalktığınızı düşünür iseniz bu tarz ürünlerin çıkardığı sesten komşularınız rahatsız olabilir sabah kahve keyfiniz kursağınızda kalabilir. Oyun düşkünü iseniz 14 Şubat 2019 Aktüel  sizleri de oldukça düşünen bir çok ürünü kapınıza kadar getirmiş. Piranha Kablosuz Mouse oyun severler için çok güzel bir ve bu fırsat 19.95 TL gibi oldukça uygun fiyatlara sizin olabilir. Bununla da yeterli kalmayan A101 son zamanlarda oldukça fiyatlarında yükseliş olan taşınabilr depolama aygıtlarını sizlere uygun fiyatlara getirmeye devam ediyor. HI-TECH 32 GB Micro SD Kart teknolojisinde en iyi firmalar arasında gösterilen bu ürün 27.95 TL gibi güzel bir fiyata alıcı bulmayı bekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!