A101 21 Mart 2019 Kataloğu!.

Merhaba, biraz daha samimi olmaya karar verdim. Artık eski düzene geri dönerek kataloglar üzerindeki eleştiri ve düşüncelerimizi paylaşacağım ve bu bir ilk olacak birinci ağızdan tekil kişi olarak yazıyorum. A101’in yeni kataloğu olan 21 Mart 2019 kataloğu yayınlandı ve yine güzel ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Tabiki kataloğun ilk sayfası her zaman olduğu gibi büyük oranda indirim takipçilerinin odak noktası olan elektronik ürün sayfası olarak kullanılmış. A101′ bu kataloğunda da yine iki segment şeklinde orta segment ve düşük segment olarak iki televizyon ile indirimini başlatıyor.

ELTON 49″ FULL DUAL LED TELEVİZYON – EL49DLK08

Dahili uydu alıcısı bulunan ve 3 adet HDMI girişi olan USB Media Player özelliği bulunan bu orta segment televizyon 21 Mart 2019 tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa sunulacak. 1.699 TL fiyatı ile uygun bir fiyat diyebileceğimiz 124 ekran bu televizyon ihtiyacı olanlar için düşünülebilir bir alternatif olacaktır.

124 Ekran boyutu olan bir televizyonun fiyatının 1.699 olması bizi biraz şaşırttı, çözünürlük kalitesi nasıldır diye şüphelenmedik değil. Fiyat uygun ama kalitesi konusunda bir bilgimiz yok. A101, Elton ürünlerini uzun zamandır satıyor. Acaba kalite sorunu olsaydı şikayetler çok olmaz mıydı?

Piranha Bluetooth Kulaklık

Tasarımı ile Airpods kulaklıkları andıran kulaklık müzik dinleme özelliği olması zaten bizi direk cezbetti. Büyük bir özellik diye dalga geçmek isterdim ama daha önce defalarca başıma geldi. Bazı bluetooth kulaklar sadece görüşmeler için kullanılıyor ve müzik dinleme imkanı vermiyordu. Kalite olarak Piranha yıllardır ülkemizde bir çok ürünü satılan hatta pek bilinmesede cep telefonu alanında bile ürünler üretmiş bir marka. Eminiz 59.95 TL ile alacağınız bu ürün fiyatının hakkını verecektir. Bu ürünü satın almak için A101 21 Mart 2019 tarihinde en yakın mağazaya uğrayabilirsiniz.

Kulaklığın yanında Gaming Klavye, Gaming Mouse ve Gaming Kulaklık ürünleri oldukça kataloğu dolgun göstermiş diye düşünüyorum.

Her ne kadar oyun oynamasamda günümüzde stres atmak herkesin hakkı, oyun oynamak için fırsatınız varsa veya çocuklarınız oyun oynamayı seviyorsa bırakın oynasınlar. Hayatımızdaki bu kadar kötülük varken tek kötülüğü oyunlarda aramayın. Dışarısı bu ekrandan çok daha kötü.

Ve bir olmazsa olmaz daha karşımızda Akıllı Cep Telefonu, Honor yeni modeli ile A101 market raflarında yerini alacak. Peki siz bu telefonu alacak mısınız.

HONOR 8A CEP TELEFONU

Özelliklerini zaten görselden gördüğünüz bu telefonu bir çok kişi eleştiriyor ve samsung karşısında rakip olarak görmüyordu ama Huawei bu pazarda büyük bir payı bu yıl aldı ve çok kaliteli ürünler üretmeye başladı. Tasarımı ile kendini aşıyor ve inanmayacaksınız ama beğendiğimiz özelliklerde bir telefon olarak Honor 8A 1.299 TL ile çok uygun bir fiyata sunuluyor. 8 Çekirdek ve 3 GB ram ile bir çok kişinin yapacağı işten fazlası için kullanılabilir bir telefon.

Oyun oynarken veya aynı güç tüketiminde başka bir şey yaparken ısınma sorunu olur mu olmazmı orasını bilemem. Tasarımı inceleyebilmeniz için aşağıya bir video bırakıyorum.

Atlas markasını A101’de çok defa gördük ve bu sefer farklı ürünlerle karşımızda. Benzinli ağaç kesme motoru ve benzinli tırpan ürünleri çiftçi ve bahçe işi ile uğraşan müşterileri için ilgi çekici olabilir. Bu ürünleride yine diğerleri gibi A101 21 Mart 2019 kataloğu içerisinde inceliyoruz ve ilgili tarihte en yakın A101 şubesinden bu ürünleri alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!