A101 28 Mart 2019 Kataloğu!.

Yeni bir katalog ile perşembe günü satışa başlayacak olan A101 28 Mart itibari ile büyük indirim ürünleri ile geliyor. Otomobil aksesuarları ve Nevresim takımlarına kadar geniş bir kitleye ulaşan bu katalog hem ev hanımlarının hemde otomobil sever erkeklerin ilgisini çekeceğinden eminiz. Zaten katalog sayfalarını ekleyeceğiz, yüzeysel olarak A101 28 Mart 2019 kataloğu hakkında bir şeyler yazalım.

TOSHİBA 49L2863DAT 49″ FULL HD SMART LED TV

Her hafta olduğu gibi yine katalog başlangıcına bir televizyon koyuyor A101, Toshiba marka televizyonların orta segmenti diyebileceğimiz bu ürün 124 ekranı ile Full HD Kalitesi ile televizyon izlemeyi severlerin ilgisini çekecek bir ürün. Son yılların artık olmazsa olmazı haline gelmiş olan Smart TV özelliği ile artık evinizdeki internete bağlanan bir televizyonunuz olabilir.

Smart TV özelliği ile isterseniz Youtube isterseniz özel film siteleri veya Netflix üzerinden filmler, diziler izleyebilirsiniz. Hemde bunu yerinizden kalkmadan, ek kablo vs bağlantısı gerektirmeden. Netflix’in son zamanlardaki atılımları göz önünde bulundurulursa bir çok uydu kanalının yerini tutacak gibi duruyor. Eğer televizyon almayı düşünüyorsanız biraz maddi durumunuzu zorlayarak Smart TV özelliği olan bir televizyon almanızda fayda var. 28 Mart Aktüel ürünleri arasında yer alan bu televizyonu değerlendirmeyi unutmayın.

Diğer ürünler arasında tabiki her bütçeyi düşünen A101’in düşük segment olarak değerlendirebileceğimiz Elton marka 1.399 TL değerinde bir televizyonunu görüyoruz. Dahili uydu alıcısı ve çok sayıda bağlantı girişi olan bu ürün düşük segment kullanıcılar için tercih edilebilir ve 109 Ekran televizyonda küçük sayılmaz.

Gençlerin ve takımlarına aşık olanların tercih edeceği fiyatları ile herkesi cezbeden ürünler karşımızda. 3 Büyük takım’ın lisanslı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsin. Tek kişilik yatak örtüsü, Lisanslı taraftar nevresim setleri, Taraftar Lisanslı çarşaf seti ve Lisanslı kırlent ürünleri bulunan takımların bu ürünlerini satın almak için A101 28 Mart 2019 tarihinde size en yakın A101 marketlerden birisini ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın ürünler kısıtlı sayılarda tüm mağazalara dağıtılmaktadır. İstediğiniz ürünleri almak için erken hareket etmenizde fayda var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!