A101 7 Şubat 2019 Kataloğu Yayınlandı

Şubat Ayının ilk kataloğu olarak yayınlanan 7 Şubat 2019 A101 indirimleri arasında yine özellikle elektronik indirimler göze çarpıyor. Üst segment olarak sunulan Toshiba marka televizyon ile birlikte ek olarak düşük gelirli aileleride düşünmüş olan A101 düşük segment ek bir ürün koymuş ve diğer kataloglarda olduğu gibi Elton Televizyon ile iki farklı gelir durumunuda düşünmüş. 2.499 TL değerinde olan televizyonun özellikleri çok cazip diyebiliriz. 49″ Full HD Smart Led TV modeli bu televizyonda 3 Adet HDMI, 2 Adet USB girişi, Bluetooth, Dahili uydu alıcısı gibi bir çok dolu özelliğide bulunmaktadır. Zaten Toshiba Televizyon dediğimizde kalitenin tam anlamıyla sunulacağınıda biliyoruz. Televizyon indirim konusuna A101’in her kataloğunda önemle yer verdiğini biliyorsunuz ama son zamanlarda özellikle gelişen teknoloji ile birlikte Smart TV özelliği olan televizyonlara kataloğunda ek olarak yer verdiğinide görmezden gelemiyoruz. Wifi özelliği olan televizyon evinizdeki internetinizi kullanarak Netflix dahil bir çok platformdan bulunan film ve içerikleri izlemenize izin veriyor. Bu ürünü A101 7 Şubat 2019 tarihinden itibaren en yakın şubelerden satın alabilirsiniz.

A101 7 Şubat Televizyon

Düşük segment olarak kataloğa eklenen Elton marka televizyon aslında ne kadar düşük segment desekte özellikleri ile kaliteyi hissettiriyor. Elton Smart Uydu Alıcılı Led TV aynen diğer televizyonda olduğu gibi smart tv özelliği ve Wifi özelliği ile izleyiciler için büyük bir rahatlık sunuyor. Kişisel düşüncemiz Wifi özelliği olan televizyonların birilerinin direttiği yayın akışından kurtulmanın çok daha iyi olduğu düşüncesindeyiz, saçma televizyon programları yerine internetten istediğimiz dizi ve filmleri tercih edebilme özgürlüğü nasıl anlatılabilir bilmiyorum. En iyisi bunu yaşamanız gerekli, en kolay şekilde A101 7 Şubat 2019 kataloğunda yer alan iki adet smart led televizyondan birisini alarak bunun keyfini çıkarabilirisiniz.

Hepimizde artık cep telefonu var, 2010 yılından sonra fiyatları gittikçe ucuzlayan ve kullanımı arttıkça artan cep telefonları yerini akıllı cep telefonlarına bıraktı ve bundan sonraki yerini bırakacakları teknoloji sanırım sanal gerçeklik evrenleri falandır sanırım. A101 uzun zamandır kataloglarında sunduğu Honor 7C ile bir çok kişiye kaliteli cep telefonları için uçuk fiyatlar ödenmemesi gerektiğini kanıtladı. Huawei ürünü olan Honor 7C daha öncede defalarca A101 raflarında yerini aldı ve 1.199 TL gibi uygun bir fiyatı ile çok çabuk şekilde satıldı. Eğer sizinde bir akıllı cep telefonuna ihtiyacınız varsa, A101 7 Şubat 2019 tarihinde en yakın şubeden bu ürünü satın alabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı incelemelerimiz ve teknik bilgiler için A101 Honor 7C Ürün İncelemesi makalemizi inceleyebilirsiniz.

A101 çay makinası A101 sehba

A101 7 Şubat 2019 masa

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!