A101 Deterjan Hazneli Süngerlik

Çoğu banyo ve tuvaletin derdidir el yıkamak için kullandığımız sabunları nereye koyacağımızı bilemeyiz. Kimi zaman duvarı delerek sıvı sabun kutusu monte ederiz ama buda oldukça masraflı uğraştıran çabuk kırılan bir şeydir. Sıvı sabun  haznesini doldururken sürekli kırılma gibi durumlarla karşılaşmak sürpriz olmayabilir.

Bu hem deterjan hem sıvı sabun hem sünger veya tel gibi eşyalarınızı koyacağınız bu ürünle tüm ihtiyaçlarınızı bir arada görerek hem yerden hem temizlik derdinden kurtulacaksınız. 5.95 TL gibi bir fiyata alıcısını A101 marketlerde bekliyor olacaktır. Bu tarz ev aletlerinin ergonomik oluşu hemde fiyatının ucuz oluşu sizin arkadaşlarınıza hediye olarak almanızı vede evinizdeki bütün lavabolarınızda kullanabilme imkanı sağlıyor.

Pedallı Çöp Kovası

Mutfak tezgahlarımızın vazgeçilmezi pedallı çöp kovalarıdır. Bu kovalar hem taşınması kolay olduğu için hemde fazla yer kaplamadığı için oldukça tercih edilebilir oluyorlar. Sürekli olarak dolsa bile çabucak boşaltılabilecek durumda olmaları bunları kullanışlı kılan yegane şeylerdir biridir. Birden fazla renk seçeneğininde olduğu belirtmekte fayda var aktüel ürünler içinde en kullanışlı ürünler arasında yer almasında bu özelliklerinin faydası var. Ayrıca pedallı oması bu ürünün kullanımı daha da kolaylaştırmaktadır.

Evinizin her yerinde kullanabilecek olunması banyolarda klozet dibinde olarak kullanabileceğiniz her türlü çöp kovası yapacağınız bu ürün tamı tamına 6 litre kapasiteye sahiptir. 7.95 TL’den satılan bu ürün fiyat olarak oldukça düşük kesinlikle almanızı tavsiye ettiğimiz gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz çok faydalı bir üründür.

Penguen Klozet Fırçası

Küçük ev aletleri denilince aklımıza ilk olarak elektrikli aletler geliyor. Tost makinesi , su ısıtıcısı , Kahve makinesi gibi şeyler oluyor. Ama evimizin daha önemli ihtiyaçları her gün kullandığımız ürünler aslında daha önemlidir. Bunların arasında olmazsa olmaz bir çok ürün bulunmaktadır. Bunların arasında A101 sizler için en gerekli olanları mağazalarına getirerek ucuzlukta marka yaratmaya devam ediyor.

Penguen klozet fırçası da bu ürünlerden biri ve tam ihtiyacınız olan bir tasarıma sahip ayrıca farklı renk seçeneklerine sahip olması banyonuzun veya tuvaletinizin renk tonlarına uyumlu olacak şekilde seçim yapabilirsiniz. 7.95 TL gibi oldukça güzel bir fiyata sahip olması sizler için bir avantajdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!