A101 Fantom Dik Süpürge İncelemesi

A101 7 Şubat 2019 kataloğunun yıldızlı ürünlerini sizler için inceleyip almaya değer olup olmadıkları konusunda sizlere değerli bilgileri sunmaya çalışacağız. Markalaşma adına yaptığı çalışmalardan adından söz ettiren A101 marketleri açtığı onlarca şubelerinde birbirinden güzel ürünleri sergilemeye gayret gösteriyor . Sizlerin en kaliteli ürünleri yanıbaşınızda bulma adına önemli adımlar atan bu aktüel ürünler en çok beklediğiniz en çok istediğiniz ürünleri nokta atışı gibi her hafta sizlerle buluşturmaya devam ediyor ve edecek gibi gözüküyor.

Kimi zaman günlerce aradığınız sormadık gezmedik yer bırakmadığınız ürünleri ertesi gün yanıbaşınızda markette bulmak aslında büyük bir lükstür. Kimi zaman internet sitelerinde görüp almaya cesaret edemediğiniz kargodan gelen kutuyu açtığınızda karşılacağınız sürprizlerden korktuğunuz alışverişlerde birden ekmek almaya gittiğinizde markette görmek burada onları gönül rahatlığıyla incelemek büyük mutluluk ve kolaylıktır.

FANTOM CARBON DC1000 DİK SÜPÜRGE

Katalog ürünleri incilerinden olan bu ürün yepyeni ve teknolojik özellikleri ile göz dolduruyor. Ev hanımlarının temizlik yaparken koca koca elektrikli süpürgeleri yanlarında taşıması oldukça zordur. İnsanı yoran bu durum zamanla sıkıcı bir hal alabilir. A101 Fantom Dik Süpürge ise bu sorunlarınıza çare olabilecek bir özellikte olup sizlere ev işlerinizde en büyük yardımcınız olacak gibi gözüküyor. El süpürgelerinin en kotu özelliği yere eğilmek zorunda olmanızdır bu tarz süpürgelerde istediğiniz verimi almak ise biraz zor gibi gözükebilir.

Çünkü motor hacmi oldukça küçük olduğu için ürettiği güçte buna orantılıdır . Çekim gücü ise düşüktür. Fantom süpürgenin ise diğer süpürgelerden ayıran en önemli özelliği motorunun büyük çekim gücünün ise oldukça yüksek olmasıdır. Uzun sapı sayesinde sizleri yormayacak olması ev hanımları için mükemmel bir avantaja sahip olma durumunu gözler önüne seriyor .

Fantom Dik Süpürge Özellikleri

7 Şubat 2019 tarihinde satışa sunulan bu üründe Fantom kesinlikle mükemmel bir iş yapmış. 129.00 TL gibi aslında piyasaya göre komik bir fiyatı olduğunu söylemek hiçte yanlış olmaz. Motor gücü 500W gibi aşırı güçlü bir çekime sahip olmasını sağlıyor . Ev işlerinde sizlere sağlayacağı kolaylık hızlı çekimi ile sizleri yormayacak olması en büyük artısı olabilir. 1 Litre toz haznesi ile tüm evinizi temizleyip toz torbasını doldurmayabilir bile 3 yıl gibi bir garantisinin olması ise sizler için mükemmel bir fırsattır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!