A101 Karma Ürünler

Şu araların modası aktüel kataloğu  olması bunan ayrılan özeni daha da arttırıyor. Artık marketler her yere reklam vererek aktüellerini yayınlatmaya başladı. Bilboard günü küresel reklam araçlarını bazı sosyal medya sayfalarını kullanarak daha çok insana bu katalogları ulaştırmaya çalışıyorlar. Bazı marketlerde gerçekten çok işe yarar indirimler oluyor bu indirimlerin herkese ulaşıp yararlanma açısından çok önemli ve yararlı bulabiliriz. Reklamcılık anlayışı ülke genelinde çok gelişmiş bir şey değil ama yurtdışında uzun yıllardır kullanılan ve amacına kesinlikle ulaşan bir yatırımdır. İnsanların reklam vermede ki amacı kendi ürününü bir çok insana tanıtmak ve bu ürünün özelliklerinden herkese bahsetmek adı altında toplayabiliriz. Bizde sizlere bir nevi reklam yaparak A101 ürünlerinin bazılarını tanıtıp indirimlerden haberdar olmanızı sağlayacağız.

Cam Tabak Çeşitleri

Evimizin en önemli ihtiyaçlarındandır tabaklar. Kendi akşam yemeklerimizde misafir ağırlamada kuruyemiş olsun tatlı olsun her şeye kullanabileceğimiz tabakları ucuza bulmak artık zor oldu.  A101 sizler için çeşit çeşit kuruyemiş tabakları kataloglarına ekleyerek sizlere hesaplı alışverişin durağı olduklarını göstermiş oldular. Farklı tasarımlara sahip bu ürünler oldukça şık bir görüntüye sahip olması açısından ağırladığınız misafirlerin aklını başından alacak gibi gözüküyor. Tane başı 2.95 TL gibi oldukça komik sayılabilecek bir fiyata sahip olması bu ürünlerden bir sürü almanızı sağlayacaktır. Farklı tasarımlara sahip olması sofranızı şenlendirecek misafirlerinize mükemmel sunumlar yapmanızı sağlayacak.

Keramika Seramik Kupa

Her zaman ama her zaman ihtiyacımız olan ürünlerin arasındadır bardaklar. Çay su kola herhangi bir sıvı ihtiyacı olsun bu tür aletlerden faydalanmadan kesinlikle bir iş göremeyiz. Kahve kültürünüz var ise eğer kupa bardakları olmadan hayatınız geçmez. Sabahları bir kahve içmeden ayılamam diyorsanız eğer bu kupalar tam size göre seramik kupa bir çok tasarım yapılarak satılan bir üründür bu aktüel kataloğunda ise birden farklı özel çizimlerle süslenmiş kupa bardaklarına 4.95 TL gibi bir fiyata sahip olabileceksiniz.

Seramik Çerezlik

Bir başka markanın çerez tabakları yine bu aktüelde kendine yer bulmuş gibi gözüküyor. Onlarda 4.95 TL fiyatına raflarda alıcısını bekliyor olacaklar. Bu ürünlerinde farklı tasarımları harika çizgileri sofralarınızı şenlendirecek gibi gözüküyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!