A101 Samsung 4K Televizyon İncelemesi

Son zamanların yeni furyası olan A101 4K Televizyon muhteşem görüntü kalitesi ile bizlere sunduğu hizmetler açısından güzel bir teknoloji bu teknolojinin kullanımı açısından bizlere sunduğu yenilikler çok güzeldir. Piksel kalitesi olarak diğer televizyonlardan çok farklıdır. Renk tonlarını bütünüyle bizlere sunan bu kaliteli icat bazı kanallar tarafından iyice benimsendi. Bu özelliklere sahip bir televizyon bulmak oldukça zor.

Bu teknolojilerin ülkemize gelmesi   bizler açısından oldukça sevindirici hele bu fiyatlarda bulunması demek bizler için büyük bir fırsattır. Bu tarz televizyonların en büyük özelliği en yeni teknoloji olduğu için her şeyi çalıştırma özelliği vardır. Kimi televizyonlarda bazı kanallar çekmez bu televizyonlarda bütün televizyonlar çeker ayrıca en yüksek görüntü kalitesine sahip olduğu için her şeyi en yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz.

SAMSUNG UHD 4K TV  ÖZELLİKLERİ

İşte teknoloji devlerinin en iyilerinden olan Samsung A101  kataloğunun en gözde ürünü olmayı başarmıştır. 4K televizyonlar arasında en iyi özellikleri sahip olması ve bu özelliği ilk çıkartan marka olması sebebiyle yenilikçi teknoloji denildiğinde en iyisi gibi gözüküyor. 109 Ekran gibi muazzam büyüklüğe sahip olması büyük odalarda bile rahatlıkla izlenebilecek bir yapıya sahip. Televizyonunuza ethernet kablosu bağlayarak internette istediğiniz gibi dolanabilecek sanki bir bilgisayarmış gibi kullanabilecek bu mükemmel çözünürlüğün izlediğiniz videolarda keyfini bol bol çıkartacaksınız.

İçinde bulunan özel aparatları sayesinde isterseniz duvara sabitleyip güzel bir görüntü sağlayabilir isterseniz ayakları sayesinde herhangi bir televizyon ünitesine veya masaya koyabilir taşınabilir olması sayesinde herhangi bir yere rahatlıkla  götürebilirsiniz. Hatta sadece A101 Samsung 4k televizyon da bulunan hiçbir şekilde kabloya gerek kalmadan wi-fi ile bağlantı sağlayarak internette dolanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu özelliği ile tablet , telefon , bilgisayara gerek kalmadan tüm işlerinizi televizyondan halletmek günü günümüze göre yenilikçi bir teknolojiye sahip olacaksınız.

Kimi zaman televizyonlarınıza birden fazla HDMI takmanız gerekebiliyor ama bazı televizyonlarda bu özellik bulunmuyor. A101 marketleri sizin için getirdiği bu televizyonlarda tamı tamına 3 tane HDMI girişi bulunuyor. 2.929.00 TL gibi oldukça ucuz  ve hesaplı bir fiyata satışa sunulacak ve stoklarla sınırlı olacak bu üründe taksit seçeneğide bulunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!