A101 Toshiba Televizyon İncelemesi

A101 marketlerde A101 7 Şubat 2019 kataloğunda yayınlanan ve 7 Şubat tarihinden itibaren satışa sunulan fiyat ve performans ilişkisinde önerilen bir televizyon olarak gördüğümüz Toshiba 49L2863DAT Full HD Smart Led TV A101 Aktüel olarak sizin için incelemeye aldık. Görünüm, temel özellikleri ve kalitesi olarak düşüncelerimizi paylaşacağımız bu televizyon hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bize yazmayı unutmayın.

40″(124cm) geniş ekranı ve Full HD kalitesi ile görenlere kendini almaya direk olarak teşvik eden bu televizyon özellikleri ile de kendisini özel hissetmek isteyenlerin tercihi olacak. A101 Toshiba Televizyon içerisinde belkide en kaliteli ve fiyat olarak en uygun kampanyalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu ürün 2.499 TL fiyatı ile satışa sunuluyor.

3 Adet HDMI GİRİŞİ İLE ÇOKLU SEÇENEKLER

Görüntü aktarma özellikleri arasında şüphesizki en yüksek kalitenin aktarılmasını HDMI kablolar ile yapılmaktadır, Uydu alıcılarından DVD ve Bilgisayar bağlantılarına kadar bir çok cihazı bağlayabileceğiniz bu arabirimler Televizyonun gücüne güç katacaktır. Dahili HD uydu alıcı olsada kullanabileceğiniz Dsmart ve benzeri özel yayınlar için başka bir cihaz takmak istediğinizde bu sizin için 3 HDMI giriş ile sorun olmayacaktır. Film izlemeyi sevenler için aynı zamanda DVD Player girişi içinde bir HDMI birimini ayırabilirsiniz.

2 Adet USB GİRİŞİ İLE DAHA BASİT GÖRÜNTÜLEME

Her ne kadar HDMI girişlerinde DVD için örnek vermiş olsakta artık USB bellekler ve Harici diskler sayesinde bu işlemler çok daha kolaylaştı. USB Bellek içerisine atacağınız film, video, müzik yada fotoğraflarınızı kolaylıkla görüntüleme imkanınız bulunuyor. A101 Toshiba Televizyon üzerinde bulunan 2 adet USB girişi işinizi çok kolaylaştıracaktır.

A101 Toshiba Televizyon

DAHİLİ UYDU ALICISI ÖZELLİĞİ

Bu özellik için ayrı bir başlık açılması tam karar veremesekte televizyon üzerindeki uydu alıcısının HD olması bunu özellikle söylememiz gerektiğine karar noktasını koydu. HD uydu alıcısı sayesinde kaliteli bir şekilde görüntülenme deneyimi sunuyor.

Ek olarak NETFLİX izlemeyi sevenler için arayüz uygulaması olarak sanırım o konuda tam bir bilgimiz yok özellikleri arasında yer alıyor. Bilindiği gibi uzun zamandır dijital dünyada isminden çokça bahsettiren Netflix dizi ve filmleri ile oldukça kaliteli işler çıkarıyor.

Bu televizyon sayesinde sizde Netflix dünyasına giriş yapabilirsiniz.


VİDEO SMART TV ÖZELLİKLERİ ÖRNEĞİDİR – ÜRÜN GÖRSELİ DEĞİLDİR

WLAN VE SMART TV İLE DİJİTALE AÇILAN KAPI

Wifi teknolojisi ile evinizdeki interneti kullanarak smart tv özellikleri ile istediğiniz site veya kanal üzerinden internete bağlantısı ile özgürce dolaşabilirsiniz. A101 Toshiba Televizyon özellikleri arasında en önemlilerinden birisi zaten smart tv özelliği olmasıydı.

Biz bu özelliklerin 2.499 TL gibi uygun bir fiyata satılmasını çok yerinde buluyoruz ve ihtiyacı olanlar için kesinlikle önermekteyiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!