A101 Büyük İndirim Yatak Örtüleri

İndirim denince artık aklımıza binlerce şubesi olan büyük marketler geliyor. A101  ise bunlardan biri ve her yayınladığı haftalık ürünlerde bunu bizlere yansıtıyor. Yaptığınız alışverişlerde bunun farkına varıyorsunuz ve ev ekonomisi adına hayırlı işler yapmış oluyorsunuz. 7000’e yakın şubesi olan bu marketler zincirinde aradığınız her ürünü ucuza bulabilme lüksünüz bulunmakta.

Oldukça temiz ve düzenli bir yapısı olması rahat rahat alışveriş yapabilmenize olanak sağlıyor. İçerisinin düzeninin sürekli değişmemesi ve kalıcılık önemlidir çünkü alışveriş yapmaya gittiğinizde her şeyi elinizi attığınız gibi bulabilmek çok önemlidir. Yanıbaşınızda olması sanki sizleri evinizdeymiş gibi rahat rahat alışveriş yapmanızı sağlıyor. Yaz kış mevsim farkı olmadan içerisinin sıcaklığının oda sıcaklığında sizlere daha sıcak bir ortam sunarak daha rahat alışveriş yapmanızı sağlıyor.

Kadife Yatak Örtüsü

Çoğu hanımların tercihi genellikle evlerindeki renk tonlarının uyumudur. Odalarındaki duvar renkleri koltuk takımı mutfak dolapları bile belirli bir ahenk içinde olmasını tercih ederler. Bu ahenge uyum sağlayacak eşyaları genelde tercih ederler. Bu tercihlerini evlerinin her odasında yansıtmak isteyen hanımlara özel 230×240 cm şık bir kadife yatak örtüsü A101 marketlerindeki raflarda yerlerini almaya hazırlanıyor.

Farklı renk seçenekleriyle beraber tasarımı harika olan bu ürünü yatak odanızda veya çocuklarınızın odasında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.  84.95 TL gibi piyasa fiyatının çok altına satılan bu ürün istediğiniz her yatağa uyum sağlayabilecek oda şıklık katacak sizin zevkinizi ortaya çıkaracak bir üründür.

Tek Kişilik Kapitonelli Yatak Örtüsü

Kapitone  kumaşların en büyük özelliği rahat ve yumuşak bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu ürün çift kumaşın arasına elyaf gibi yumuşak ayrıca şeklini bozmayan bir tekstil ürününden oluşmaktadır. Genellikle koltuklarda bulunan bu sistem sizlere A101 katkılarıyla yatak örtüsü olarak gelmiş vaziyette yine olduğu gibi tasarımı oldukça harika yapıya sahip olması ve şıklık  konusunda rakiplerine fark atan bu yatak örtüsü gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz oldukça kaliteli bir yapıya sahip olmasının yanı sıra boyutları ve fiyatıyla oldukça göz dolduruyor. 29.95 Tl gibi çok çok uygun bir fiyata satılıyor olması bizlerin indirim hasretini kapatacak gibi gözüküyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!