A101 Aktüel Hakkında

A101 Aktuel.Net, 8000’den fazla şubesi olan A101 marketler zincirinin haftalık olarak düzenlediği Aktüel günlerinde gelen ürünler ve bu ürünler hakkındaki teknik bilgileri size sunmak için oluşturulmuş bir web sitesidir. Bu sitede aktüel ürünlere ek olarak ürünlerin teknik bilgileri ve aynı zamanda başka alternatif satın alabileceğiniz yerlerde sunulmaktadır.

. . .

A101 Aktüel HakkındaYer6’nın bir üyesi olarak dijital varlığını sürdürmek için aramıza katılmış ve as üye listesinde yer alan A101 Aktüel, çalışmaların en yoğun olacağı ve belkide başarısız olacağımız tekrar tekrar denemelerimizinde boşa gideceği bir oluşum olabilir. Çok yaklaştığımız zamanlarda sürekli elimizden kaçan fırsatlar sonrasında tekrar baştan başlamaktan hiç yorulmadık ama yinede bunun zor olduğunu kabul etmek zorundayız. A101 katalog çalışmaları ve rakipleri tamamen artık haber siteleri tarafından ele geçirilmiş bir zamandayken bunu en güçlü savaşlardan birisi olduğunu söylemek hiç saçma olmaz.

Çalışmalar süresince  hiç bir  zaman haber sitelerini önemsemedim ve rakip olarak görmedim. Bundan bir kaç ay öncesine kadar da öyleydi zaten Google sıralamalarında pek değeri olmayan ve bizim gibi seo kuralları ile düzenlenmiş web sitelerinin önünde durabilecek güçleri yoktu. Ama Google Son Algoritması bizi tamamen yok etti diyebiliriz. Her zaman SEO uzmanları haber sitelerinin güncellemelerde popülerlik kaybedeceğini algoritmaların haber sitelerini yok etmek için çalıştığını söyleselerde hiç bir teori gerçeğe dönüşmedi, aksine biz yok olduk. Biz diyorum çünkü zirveye koştuğumuz zamanlardan sıralamalarda gözükmez hale geldiğimiz bir çok web sitesiyle bu işin içindeydik. Ve son olarakta a101 aktuel.net ile tekrar buradayız, her şeyimiz ile son kurşunumuz olarak maddi ve kaynak gücünüyle tekrar deniyoruz.

error: Bunu yapamazsın!!