Telefon Priz Tutucu

Çoğu marketlerde olduğu  bir aktüelfuryası başladı.İnsanlar bu kataloglardan bakarak markette olan biten almaya değer ürünleri önceden görebiliyorlar. Artık evden çıkıp markette uzunca dolaşıp ürün arama dönemini bitiren bu özellik ile insanların zamandan tasarruf etmelerini sağladılar.

Bu tarz kolaylık günümüzde insanları cezbeden yegane şeylerin başında geliyor. Bir ürüne emek harcamadan ulaşmanın kolaylığı ve rahatlığı herkes tarafından tercih edilen bir durumdur.  Artık pazarlama taktikleri açısından en kabul görülen bir yöntem olan aktüel ürünler bir çok marka tarafından artık kullanılmaya başlandı.

Sizlerde giyim gıda gibi alışverişler için uzun uzun bütün mağazaları dolaşıp yorulmak yerine elinizin altındaki android işlemcili telefonlardan bu mağaza veya marketlerin programlarını indirebilir yada kendi internet sitelerinden takip edebilirsiniz. Sizlere bu tarz anlattığımız yeni ürünler serimize devam edip belli başlı ürünlerin incelemelerini sizler için yapıyoruz.

Telefon Priz Tutucu

A101
Kırılan şarj aleti kablosu bozulan şarj cihazlarından sıkıldıysanız bu ürün tam size göre tam olarak telefonunuzu şarja taktığınız zaman telefonunuzun prizde sabit kalmasına yarayan bir alettir. Kullanımı oldukça basit ve kolaydır ayrıca taşınabilir olması sizler için güzel bir avantajdır.

Bu ürünün ortasında bir delik ve altında telefonu koyabileceğiniz bir yapıya sahip oldukça küçük ve ergonomiktir. Telefonunuzu şarja taktığınız zaman kabloların kırılmasından soyulmasından şikayetçi iseniz bu ürünü çok seveceksiniz. Kullanımı; telefon priz tutucu denen aletin asıl amacı telefonunuzu nerede şarja takarsanız takın orada sabit kalması ve kablolarının hiç bir yere dolaşmamasıdır.

TELEFON ŞARJ ALETİ TUTUCU A101 FIRSATI

Telefonunuzun şarj aletini prize taktıktan sonra telefon tutucuya kabloları sarıp yuvarlak boşluk kısmından prize geçirip sabit kalmasını sağlıyorsunuz. Ondan sonra ise telefonunuzu altında bulunan tutucu kısmına bırakıyorsunuz. 1.50 TL gibi mecazen değil gerçekten sudan ucuz fiyatıyla sizlerde onlarca liralık şarj aleti veya kablosunun sürekli bozulma derdinden kurtulabilir bu kadar para verdiğiniz eşyalarınızın uzun ömürlü olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bu tarz ergonomik ürünlerin icadı hem bütçemize katkı sağlamaktan yana hemde aldığımız ürünlerin kalitesini koruma adına oldukça başarılı bulunabilir. Diğer a101 aktüel fırsatları hakkında bilgi almak için ve güncel katalogları incelemek için anasayfaya bir göz atmalısın. 🙂

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
puanLoading...

Bir cevap yazın

error: Bunu yapamazsın!!